• Przechowalnia 0
 • Nowość

  ORTEZA ODWODZĄCA KOŃCZYNĘ GÓRNĄ Z KAMIZELKĄ "KRZYŚ"

  Producent: Prima-Med
  Kod: PDBO-06
  Produkt niedostępny
  Waga:1.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  ORTEZA ODWODZĄCA KOŃCZYNĘ GÓRNĄ Z KAMIZELKĄ „KRZYŚ”
  Orteza odwodząca kończynę górną z kamizelką obojczykowo-barkową wykonana z samoszczepnej tkaniny dystansowej, której konstrukcja pozwala na zachowanie skutecznej wentylacji. Wyrób wyposażono w aluminiową pelotę biodrową z funkcją plastyczną idealnie dopasowującą się do ciała pacjenta, co zdecydowanie poprawia stabilizację wyrobu, pozwala na ustawienie stawu barkowego w rotacji zewnętrznej. Wyrób posiada funkcję obustronnego noszenia. Odciąża i stabilizuje staw ramienny w pozycji odwiedzionej przy przedramieniu w ustawieniu pośrednim, zapobiega powstawaniu przykurczu przywiedzeniowego w stawie ramiennym.

  ZASTOSOWANIE: wzłamaniach szyjki i głowy kości ramiennej; po alloplastyce stawu ramiennego z przyczyn urazowych lub chorobowych; po uszkodzeniu splotu ramiennego z przyczyn urazowych lub chorobowych; po przebytych urazowych uszkodzeniach stawu ramiennego, barkowo-obojczykowego i łokciowego leczonych

  zachowawczo i operacyjnie; po przebytych złamaniach obojczyka, łopatki, kości ramiennej leczonych zachowawczo i operacyjnie; po urazach tkanek miękkich w zakresie kończyny górnej leczonych zachowawczo i operacyjnie; w ostrych i przewlekłych zespołach bólowych stawu ramiennego i łokciowego w przebiegu zmian pourazowych, zwyrodnieniowych i procesów chorobowych; w niedowładach wiotkich i spastycznych kończyny górnej.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Akceptuję
  Ta strona wykorzystuje pliki cookie