• Przechowalnia 0
 • O firmie

  Oferujemy sprzęt ortopedyczny i urządzenia rehabilitacyjne najwyższej jakości, ułatwiające terapię po doznanych kontuzjach, urazach lub przebytych operacjach. W swoim asortymencie posiadamy również sprzęt dla niepełnosprawnych, który zapewnia komfort i podnosi jakość codziennego życia. W naszym sklepie znajdziecie Państwo zarówno wózki inwalidzkie, balkoniki, laski i kule, jak również ortezy, stabilizatory i podpórki. Dysponujemy także matami masującymi, które stanowią doskonałe wsparcie podczas rehabilitacji oraz matami przeciwodleżynowymi - idealnymi dla osób, które przez dłuższy czas pozostają unieruchomione.

  Nasza oferta skierowana jest do różnych odbiorców. Oferujemy urządzenia medyczne i rehabilitacyjne dla różnych grup pacjentów. Bogaty asortyment sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc nawet najbardziej wymagającym odbiorcom. W każdej chwili służymy Państwu swoją wiedzą i wsparciem przy wyborze odpowiedniego sprzętu i urządzeń. Wszystkie proponowane przez nas urządzenia medyczne to nowoczesne, sprawdzone i niezawodne produkty, które sprawdzą się w każdych warunkach zarówno w domu, szpitalu, jak i innym miejscu.

  Obecnie prowadzimy cztery sklepy medyczne, w których pomocą służą Państwu doświadczeni fizjoterapeuci.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny znanych producentów, w tym:

  Gibaud

  Solidea

  Dietz Reha-Produkte

  Tecnoway

  Prima-Med

  Asortyment tych marek dostępny jest w sprzedaży hurtowej. Firmy zainteresowane uzyskaniem informacji, prosimy o kontakt mailowy:
  biuro@medyczy-glogowek.pl

  Akceptuję
  Ta strona wykorzystuje pliki cookie