Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny
Menu
Strona głównaO firmie
REFUNDACJA NFZ


Posiadasz Wniosek na zaopatrzenie w wyroby medyczne
i nie wiesz co z nim zrobić? 

Zadzwoń do nas lub napisz! 

Pamiętaj: Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i
rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

O firmie

Oferujemy sprzęt ortopedyczny i urządzenia rehabilitacyjne najwyższej jakości, ułatwiające terapię po doznanych kontuzjach, urazach lub przebytych operacjach. W swoim asortymencie posiadamy również sprzęt dla niepełnosprawnych, który zapewnia komfort i podnosi jakość codziennego życia. W naszym sklepie znajdziecie Państwo zarówno wózki inwalidzkie, balkoniki, laski i kule, jak również ortezy, stabilizatory i podpórki. Dysponujemy także matami masującymi, które stanowią doskonałe wsparcie podczas rehabilitacji oraz matami przeciwodleżynowymi - idealnymi dla osób, które przez dłuższy czas pozostają unieruchomione.

Nasza oferta skierowana jest do różnych odbiorców. Oferujemy urządzenia medyczne i rehabilitacyjne dla różnych grup pacjentów. Bogaty asortyment sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc nawet najbardziej wymagającym odbiorcom. W każdej chwili służymy Państwu swoją wiedzą i wsparciem przy wyborze odpowiedniego sprzętu i urządzeń. Wszystkie proponowane przez nas urządzenia medyczne to nowoczesne, sprawdzone i niezawodne produkty, które sprawdzą się w każdych warunkach zarówno w domu, szpitalu, jak i innym miejscu.

Obecnie prowadzimy cztery sklepy medyczne, w których pomocą służą Państwu doświadczeni fizjoterapeuci.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny znanych producentów, w tym:

Gibaud

Solidea

Dietz Reha-Produkte

Tecnoway

Prima-Med

Asortyment tych marek dostępny jest w sprzedaży hurtowej. Firmy zainteresowane uzyskaniem informacji, prosimy o kontakt mailowy:
biuro@medyczy-glogowek.pl

...jest pusty

Akceptuję
Ta strona wykorzystuje pliki cookie